Dnes se mi zdál sen...

28. září 2007 v 14:55 | Špaky |  Něco málo o mě =)
Jako každý z nás, přemýšlím rád o nesmrtelnosti brouka, prostě o takových věcech, na které je tak nepříjdu, a které bych velice rád rozluštil. Možná vás tímto článkem budu nudit, ale pokud tomu tak bude, tak nevidím důvod, abyste jej četli. Prostě jsem se potřeboval z nečeěho vypsat, ano, vidíte dobře-vypsat a né vyspat.
Dnes jsem měl prapodivný sen, zdál se mi strašně reálný, tak reálný jako ještě nikdy. Prostě bych velmi rád věděl, zdalipak jsou sny založeny na skutečných podnětech z našeho podvědomí nebo spíše nevědomí??? To mi není jisté. Dnešní sen byl tak zvláštní a pro mě tak příjemný, že jsem si přál se z něj nikdy neprobudit. Je to sice pošetilé, ale byl by to tak nádherný pocit. Někteří mě snad pochopíte, ale nechci mluvit moc konkrétně, o kom se mi zdálo a už vůbec né, co přesně se mi zdálo. Takhle bych si jednou prostě představoval svůj život. Nebyl to sice život pod růžovými brýlemi, ale byl to neskutečný zážitek.
Pokud by byly sny jen takové, přál bych si celý život jen a pouze snít, protože probuzení do tvrdé reality bývá většinou pěknou ránou do xichtu, kterou není jen tak lehké rozchodit.
Nebudu popírat, že jsem byl několikrát dost na dně, abych přemýšlel o věcech, které by mě nikdy normálně nenapadly. Ale tyhle chvíle snění a nadějí, i když planých, mi dávají chuť pokračovat ve všem tak, jak bych správně měl nebo spíše jak bych chtěl. Rád se budu bít sám se svým já o šanci být šťastný a o možnost splnit si některý ze svých životních cílů. Lépe řečeno splnit si ten největší..ten jediný, na kterém mi záleží. Možná to beru až přespříliš vážně, ale ono to ani jinak nejde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JaGuSkA JaGuSkA | 6. července 2009 v 20:10 | Reagovat

Me Se Zdal Sen tak byla jsem v zoo ostrave mela sem na sobe take zlute triko od fyrmi a teplaky a stala sem za takym rohem a stal tam hroch a ja sem si snim povidala byla u toho taka klec a byla otevrene byla od srnek koz ta klec a stama viskocil na me tygr a zacal na me mluvit a mlatit ja sem se koukala a mlatili sme se v kanale a pak sem utekla najednou sem byla v zivotici na nadru pod podloubym a mela sem bagly na kolecka na zadecha na vrchu sem mela basnicky a sesit od sestry a me to spadlo na zem a veverka s jedne podakove rise si to zacla cist a ja ze mi to ma dat a ona se smala a navrchu stala sova a koukala se na me rikala ze nemam chodit na druhou stranu ze tam je neco a ja co a ona ani new co tam bylo a ja nani koukala a jeste tam byli nake zviratka a nev jake ale fakt mazec pak sem to rikala sestre a sedela sem na zachode ani vicurat sem se nemohla bo sem se smala hodinu  chahcha fakt si ho pamatuju tak dlouho jako by to bylo tet by ste nezatili...papapa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama